Skip to content

Singapur - Sydney 50 krooni või 132000 krooni

Singapore Airlines (SQ) alustab esimese lennufirmana Airbus A380 lende ning neist esimene toimub 25.10.2007 Singapur-Sydney liinil ning selle ja järgneva tagasilennu piletid on SQ pannud eBay oksjonile.

Kui vaadata hetkel kuvatavat infot, siis ühe suuna pakkumised algavad turistiklassi 3,80 USD piletitest kuni 11000,00 USD maksva sviidi piletiteni ning vahepeale jäävad ka kuni 10100,00 USD maksvad äriklassi piletid. Missugusteks hinnad oksjonil lõpuks kujunevad selgub loetud päevade jooksul. Kõik kogutud raha läheb heategevuseks.

Ahhh jaa ... nagu panite tähele siis esimese klassi asemel on hotellidest tuttav sviit :-) Päris tegelikult ei ole ka - kui tegemist on senise SkySuite nimelise tootega, siis on see siiski veel lihtsalt üks väga korralik esimese klassi tool koos vastava teenindusega. Aga mine tea mida nad A380 jaoks on välja mõelnud.

05.09.2007 Täiendus

eBay pakkumise süsteem on kuidagi imelik - neid odavamaid 3,80 USD hindu küll eBay loendis küll kuvatakse, kuid tihti nendele tegelikult pakkumisi teha ei saa. Hetkel vaadates oli soodsaim hind millele reaalselt sai oma pakkumist esitada 10.50 USD.

Trackbacks

No Trackbacks

Comments

Display comments as Linear | Threaded

mks on :

Muideks, väike guugel annab esimese vastena (ilusti küsimise peale loomulikult) Forbesi artikli, kus on ilusti isegi pilt, milline on sviit... ja tegu on siiski eraldi ruumiga...

pj on :

Hmm... ei tohiks olla. SQ enda veebis ei tundu selle kohta ainsamatki viidet olevat.

See Forbesi leht viitab üldistele võimalustele eraldi ruumi põhiseid sviite ehitada. Minu teada on Emirates, Etihad ja Virgin Atlantic seda ka konkreetselt plaaninud.

pj on :

SQ ongi nüüd avaldanud oma A380 täpsema konfiguratsiooni:
399 kohta - turistiklass (mõlemal tekil)
60 kohta - äriklass (ülemisel tekil)
12 kohta - esimene klass (põhitekil)

Kahe esimesena nimetatud klassi toode on sama kui 2006 kasutusele võetud 777-300ER tootel.

Esimese klassi puhul avaldatakse täpne ruumijaotus, -kujundus ja -kasutus 15. oktoobril lennuki kättesaamistseremoonial. Seni on nad öelnud vaid "The new Singapore Airlines Suites will feature the ultimate inflight luxury, in a class beyond First".

The author does not allow comments to this entry

Add Comment

Enclosing asterisks marks text as bold (*word*), underscore are made via _word_.
Standard emoticons like :-) and ;-) are converted to images.
E-Mail addresses will not be displayed and will only be used for E-Mail notifications.

To prevent automated Bots from commentspamming, please enter the string you see in the image below in the appropriate input box. Your comment will only be submitted if the strings match. Please ensure that your browser supports and accepts cookies, or your comment cannot be verified correctly.
CAPTCHA

Form options